Pracovné priležítosti - ROBIME.IT

Vážení študenti,

pokiaľ už teraz počas štúdia uvažujete o vašej budúcej profesii po skončení FEI /FIIT alebo aj o zamestnaní popri štúdiu, môžu byť pre vás nasledovné informácie zaujímavé.  

Poznáme ľudí, ktorí vytvorili portál robime.it (za 1,5 roka takmer 250 blogov, 3 000 FB priateľov, ...). Portál prináša užitočné informácie zo sveta IT a pomáha ľuďom nájsť pracú s technickým zameraním, prevažne v obore IT

Vás to nestojí žiadnu námahu ani financie, naopak je to len príležitosť kedy si môžete nájsť prácu vo vašom obore, prípadne zmeniť zamestnávateľa... alebo sa môžete dozvedieť informácie, ktoré vám pomôžu zorientovať sa na trhu práce. Portál robime.it vám ponuka blogy, pomôže správne formulovať životopis, pomôže vám hľadať zamestnanie podľa vašich vlastných preferencii... Je to nezáväzne. 

Aktuálne zaujímavé: 

Užitočné linky:

http://robime.it/blogujte-s-nami/ - blogujte a budujte si kariéru v IT. Vyhrajte súťaž TOP IT Blogger

http://robime.it/blog/sme-it/sutaz/ - sledujte rôzne súťaže o voľné vstupenky na IT akcie

http://robime.it/blog/praca-it/pre-absolventov - články pre absolventov: http://robime.it/ako-si-vybrat-pracu-pocas-skoly/

http://robime.it/blog/ja-som-it/podnikanie/ - podnikáme.

http://robime.it/blog/praca-it/ - blogy

Sú všade:-) fb.com/robimeit | linkedin.com/robimeit | @robimeit

Ak máte záujem o tuto nezáväznú spoluprácu, môžete poslať vate CV na vladimir.pajkos@stuba.sk Osobne stretnutie s ľuďmi od robime.it tiež nie je problém dohodnúť.