ZTS Malinô Brdo

TIŠ FEI STU organizuje pre študentov a zamestnancov dobrovoľné ZTS (lyžiarsky vycvik/pobyt) v stredisku Malinô Brdo vo VEĽKEJ FATRE. 
 
 

TERMÍN: 30.01- 03. 2. 2023, (4 noci/ 5 dní).

Známe lyžiarske stredisko Skipark Malinô Brdo Ružomberok Hrabovo sa nachádza na úbočiach Veľkej Fatry nad mestom Ružomberok. Je vyhľadávaným miestom oddychu nielen pre domácich návštevníkov, ale aj zahraničných turistov. Je to jedno z tých modernejších stredísk na Slovensku, s vyšším štandardom služieb. V stredisku je k dispozícii 12 km zjazdových tratí, najdlhšia z nich meria až 3 900 m, prekoná výškový rozdiel 698 m a je najdlhšie umelo zasnežovanou zjazdovkou na Slovensku. 

K dispozícii sú: 4-sedačková lanovka, 2 lyžiarske vleky a 4 vleky pre začiatočníkov a deti. 
 

V celom areáli Ski parku je niekoľko stravovacích zariadení a bufetov, ktoré ponújakú možnosť rýchleho občerstvenia priamo na svahu. Okolie Ski parku ponúka výborné možnosti pre bežecké trate a turistiku, kde medzi atraktívne destinácie patrí drevená obec Vlkolínec (UNESCO), okruh okolo Sidorova a "rozprávkový" zimný prechod na Smrekovicu.

Ubytovanie bude zabezpečené v apartmánovom dome FATRAPARK. Všetky izby majú kompletné sociálnnem zariadenie (sprcha+WC), TV-sat a kuchynský kút. Apartmánový dom FATRAPARK sa nachádza v malebnej doline Hrabovská v Ružomberku v bezprostrednej blízkosti nádrže Malinô Brdo SKIPARK Ružomberok Prihlasujte sa podľa možnosti skupinky (traja a viac). Jednotlivcov  doplníme na izby, kde bude voľné miesto (po súhlase ostaných ubytovaných). Prísteľka sa považuje za plnohodnotné lôžko.
 
 
Stravovanie: raňajky formou bufetových stolov, večera (polievka + hl. jedlo), možné doobiednať dezert za príplatok 2 €. 

 
 

CENY : 
Ubytovanie 4 noci, 5 dní, polpenzia, 4-5 dňový-skipas (doprava - vlastná)
Menšie apartmány:
- 3-ja na izbe = 244 €/osoba
- 2-ja na izbe = 262 €/osoba
- 1 os na izbe = 372 €/osoba
 Veľké apartmány:
- štyria v AP = 252 €/osoba
- piati v AP = 244 €/osoba
- šiesti v AP = 236 €/osoba

Cena zahŕňa: ubytovanie + rekreačný poplatok (1 €/deň), polpenziu (raňajky + večera), skipas na 4-5 dni. Ubytovanie je v apartmánoch s 2 až 6 lôžkami, podľa výberu. 

K dispozíci: wifi pripojenie, bar, parkovisko (obmedzený počet park. miest). Pobyt začína poobede príchodom na hotel, po ubytovaní bude večera. Lyžovať sa začne ďalší deň. Posledný deň sa odovzdajú izby. V tento deň sa ešte lyžuje a po skončení je individuálny odchod domov. Skipas bude 5-dňový, platný od 30.1. 2023, takže kto má chuť lyžovať 5 dní, tak môže prísť 30.1. skôr, zložiť veci na recepcii, pobrať sa s lyžami/snowboardom na svah a po lyžovačke sa ubytuje vo Fatraparku. 

Záujemcovia prihláste sa prosím na emailovej adrese vladimir.pajkos@stuba.sk . Do emailu uveďte: meno (prípadne viacej mien, skupinu). Garancia miesta je po zložení zálohy vo výške 50 % z ceny. Zálohu je potrebné uhradiť do 10.12.2022. Zvyšok sa platí na mieste. Spôsob platby zálohy si dohodnete emailom. Pokiaľ ste sa nestihli prihlásiť do 10.12. a máte záujem zúčastniť sa ZTS, kontaktujte PaedDr. Vladimíra Pajkoša a pokiaľ budú ešťe voľné miesta a zložíte zálohu, môžete  sa dodatočne prihlásť na ZTS. Parkovanie pred objektom zdarma, podzemná garaž = 7 €/deň.

STORNO PODMIENKY FATRAPARK : 

14-10 dní pred nástupom na pobyt: storno poplatok je 20% z celkovej ceny pobytu.
9- 3 dní pred nástupom na pobyt: storno poplatok je 40% z celkovej ceny pobytu.
3 a menej dní pred nástupom na pobyt: storno poplatok je 50% z celkovej ceny pobytu.

PREHLÁSENIE (podpisovať sa bude na mieste)  a prečítajte si aj BIELY KÓDEX , Biely kódex.pdf , Prehlasenie_2023.pdf
 
Iné služby:

Masáže - široká ponuka masáži
Miniwellness (sauna, vírivka)
 
 
 
 
Fotogaléria

ZTS Malinô Brdo ZTS Malinô Brdo ZTS Malinô Brdo ZTS Malinô Brdo ZTS Malinô Brdo ZTS Malinô Brdo ZTS Malinô Brdo ZTS Malinô Brdo ZTS Malinô Brdo ZTS Malinô Brdo