ZTS Malinô Brdo

TIŠ FEI STU organizuje pre študentov a zamestnancov dobrovoľné ZTS (lyžiarsky vycvik/pobyt) v stredisku Malinô Brdo vo VEĽKEJ FATRE. 
 
 
 

TERMÍN: 29.01- 02. 2. 2024, (4 noci/ 5 dní).

Známe lyžiarske stredisko Skipark Malinô Brdo Ružomberok Hrabovo sa nachádza na úbočiach Veľkej Fatry nad mestom Ružomberok. Je vyhľadávaným miestom oddychu nielen pre domácich návštevníkov, ale aj zahraničných turistov. Je to jedno z tých modernejších stredísk na Slovensku, s vyšším štandardom služieb. V stredisku je k dispozícii 12 km zjazdových tratí, najdlhšia z nich meria až 3 900 m, prekoná výškový rozdiel 698 m a je najdlhšie umelo zasnežovanou zjazdovkou na Slovensku. 

K dispozícii sú: 4-sedačková lanovka, 2 lyžiarske vleky a 4 vleky pre začiatočníkov a deti. 
 

V celom areáli Ski parku je niekoľko stravovacích zariadení a bufetov, ktoré ponújakú možnosť rýchleho občerstvenia priamo na svahu. Okolie Ski parku ponúka výborné možnosti pre bežecké trate a turistiku, kde medzi atraktívne destinácie patrí drevená obec Vlkolínec (UNESCO), okruh okolo Sidorova a "rozprávkový" zimný prechod na Smrekovicu.

Ubytovanie bude zabezpečené v apartmánovom dome FATRAPARK. Všetky izby majú kompletné sociálnnem zariadenie (sprcha+WC), TV-sat a kuchynský kút. Apartmánový dom FATRAPARK sa nachádza v malebnej doline Hrabovská v Ružomberku v bezprostrednej blízkosti nádrže Malinô Brdo SKIPARK Ružomberok Prihlasujte sa podľa možnosti skupinky (traja a viac). Jednotlivcov  doplníme na izby, kde bude voľné miesto (po súhlase ostaných ubytovaných). Prísteľka sa považuje za plnohodnotné lôžko.
  
Stravovanie: raňajky formou bufetových stolov, večera (polievka + hl. jedlo), možné doobiednať dezert za príplatok 2 €. 
 
 

CENY : 
Ubytovanie 4 noci, 5 dní, polpenzia, (doprava - vlastná)
 
Menšie apartmány 2-4 lôžka:
- 4-ja na izbe = 287 €/osoba + skipas (55 €/ 5 dni, 44 €/4 dni)
- 3-ja na izbe = 279€/osoba + skipas (55 €/ 5 dni, 44 €/4 dni)
- 2-ja na izbe = 299 €/osoba + skipas (55 €/ 5 dni, 44 €/4 dni)
- 1 os na izbe = 420 €/osoba + skipas (55 €/5 dni, 44 €/4 dni)
 Veľké apartmány:
- štyria v AP = 304 €/osoba + skipas (55 €/ 5 dni, 44 €/4 dni)
- piati v AP = 279 €/osoba + skipas (55 €/ 5 dni, 44 €/4 dni)
- šiesti v AP = 269 €/osoba + skipas (55 €/ 5 dni, 44 €/4 dni)
- siedmi v AP = 252 €/osoba + skipas (55 €/ 5 dni, 44 €/4 dni)

Cena zahŕňa: ubytovanie + rekreačný poplatok, polpenziu (raňajky + večera), jeden krát wellness 60-90 min (sauny, jacuzzi), živá hudba (1 večer). Ubytovanie je v apartmánoch s 2 až 7 lôžkami, podľa výberu. CEna skipasu je zvlášť. Pre hostí, ktorí už v minulosti boli s FEI vo Fatraparku wellness 2x zdarma. 
 
STRAVA. Príplatok za špeciálnu stravu (celiakia, ...) 1,5€/deň. Potrebné nahlásiť vopred. Kto nemá záujem o stravu, z ceny sa mu odráta 20 €/deň. Dieťom do 12 rokov 15 €/deň.   

K dispozíci: wifi pripojenie, bar, parkovisko (obmedzený počet park. miest). Pobyt začína pondelok poobede príchodom na hotel, po ubytovaní bude večera. Lyžovať sa začne ďalší deň - utorok. Posledný deň (piatok) sa odovzdajú izby. V tento deň sa ešte lyžuje a po skončení je individuálny odchod domov. Skipas 5-4-dňový, platný od 29 (30).1. 2024, takže kto má chuť lyžovať 5 dní, tak môže prísť 28.1. skôr, zložiť veci na recepcii, pobrať sa s lyžami/snowboardom na svah a po lyžovačke sa ubytuje vo Fatraparku. Skipasy budú na recepcii. Prosím, náhlaste nám o aký skipas máte záujem minimálne týždeň pred nástupom

Záujemcovia prihláste sa prosím na emailovej adrese vladimir.pajkos@stuba.sk . Do emailu uveďte: meno (prípadne viacej mien, skupinu). Garancia miesta je po zložení zálohy vo výške 50 % z ceny. Zálohu je potrebné uhradiť do 10.12.2023. Zvyšok sa platí na mieste. Spôsob platby zálohy si dohodnete emailom. Pokiaľ ste sa nestihli prihlásiť do 10.12. a máte záujem zúčastniť sa ZTS, kontaktujte PaedDr. Vladimíra Pajkoša a pokiaľ budú ešťe voľné miesta a zložíte zálohu, môžete  sa dodatočne prihlásť na ZTS. Parkovanie pred objektom zdarma, podzemná garaž = 7 €/deň.

STORNO PODMIENKY FATRAPARK : 

- viac ako 20 dní pred nástupom na pobyt: storno poplatok je 20€/os.
- 20 - 4 dní pred nástupom na pobyt: storno poplatok vo výške ceny za jednu noc vrátane polpenzie.
- 3 a menej dní pred nástupom na pobyt: storno poplatok je 50% z celkovej ceny nahláseného pobytu.
 
Doplňujúce info pre zamestnancov:
- Potvrdenie z Fatraparku pre Rekreačný pokuaz Fatrapark vystaví. Dohodnete si na mieste.
- Skrátený pobyt je možný, účtuje sa však minimálne pobyt za 3 noci.
- Skorší príchod (v nedeľu) alebo neskorší odchod (sobota, nedeľa) je možný. Potrebné upresniť vopred. Pripláca sa podľa ceníka os/deň podľa typu ubytovania. 
- Ceny pre deti: Deti do 5 rokov ZDARMA pobyt bez stravy a bez nároku na lôžko (spia s rodičmi). Postieľku si je možné doniesť alebo požičať na mieste (15 €/pobyt). Polpenzia pre deti do 5 rokov 15 €/deň = 60 € pobyt. Max. dve deti zdarma. Tretie dieťa do 5 rokov = 15 €/deň ubytovanie.
Deti 6-12 rokov 250 € za pobyt (polpenzia). Deti od 13 rokov platia ako dospelí. 

PREHLÁSENIE (podpisovať sa bude na mieste)  a prečítajte si aj BIELY KÓDEX , Biely kódex.pdf ,Prehlasenie_2024.pdf
 

POČASIU NEVIEME ROZKÁZOVAŤ A SHEH ŽIAĽ NEDOKÁŽEME GARANTOVAŤ V NAŠICH PODMIENKACH.

Iné služby:

Masáže - široká ponuka masáži. Zvýhodnené akcie priamo vo Fatraparku. Akcia 1+1 (zadarmo).
 
 
 
 
Fotogaléria

ZTS Malinô Brdo ZTS Malinô Brdo ZTS Malinô Brdo ZTS Malinô Brdo ZTS Malinô Brdo ZTS Malinô Brdo ZTS Malinô Brdo ZTS Malinô Brdo ZTS Malinô Brdo ZTS Malinô Brdo ZTS Malinô Brdo ZTS Malinô Brdo ZTS Malinô Brdo ZTS Malinô Brdo ZTS Malinô Brdo ZTS Malinô Brdo ZTS Malinô Brdo