Články

Športové hry zamestnancov FEI STU 2017

Športové, tímové hry zamestnancov FEI STU 2017

Expedície 2017

Expedície 2017

Apríl v znamení športu STU

Apríl v znamení športu STU

MS STU vo futbale 2017 - študenti

Majstrovstiev STU vo futbale sa zúčastnilo 5 družstiev. Skupinu A tvorili družstvá MTF, SvF a FCHPT. V „našej“ B skupine sme boli my (FEI STU) a SjF. Zápas proti „strojárom“ bol tým pádom zároveň aj semifinálovým zápasom.

VŠ liga VOLJEBAL 2017

Družstvo volejbalistov, zložené zo študentov FEI a FIIT STU vedené Mgr. Martinom Májekom, sa v ročníku 2016/2017 Vysokoškolskej ligy umiestnilo na skvelom druhom mieste.

Má vaše dieťa problémy v škole? Dajte ho na šport!

Má vaše dieťa problémy v škole? Dajte ho na šport!

Slovensko HÝBME SA!

Hlavnou myšlienkou nového projektu HÝBSA SLOVENSKO je dať hravým, nenúteným a zábavným spôsobom základný návod rodičom, ako vychovávať aktívne a zdravé deti. Motivovať ich, aby súčasťou ich spoločných rodinných chvíľ boli rôzne športové aktivity....

Seminár zjazdového lyžovania a snowboardingu (5 ročník).

Katedra športov v prírode a plávania Fakulty telesnej výchovy a športu Univerzity Komenského v Bratislave a Katedra telesnej výchovy a športu Pedagogickej fakulty Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre organizovali v spolupráci so SLA: Odborný seminár s praktickou výučbou pre učiteľov zjazdového lyžovania a snowboardingu (5 ročník).

Profesionálna diagnostika športovcov na FEI- ke.

Dňa 11.októbra na pozvanie prof. Mgr. Eriky Zemkovej, PhD., navštívil Technologický inštitút športu FEI STU Federico Gori zastupujúci firmu Microgate /Taliansko/. Táto firma sa zaoberá vývojom prístrojov zameraných na testovanie športovcov a pacientov po rôznych poraneniach.

Cyklotúra PASSAU – BRATISLAVA

Semester skončil, skúšky sú v plnom prúde, a tak určite príde vhod odvetranie mysle po náročnom semestri. Po peknej a úspešnej akcii z minulého roka, cyklotúra okolo Neusiedlerského jazera chceme pokračovať v podobnej atmosfére a pre milovníkov cykloturistiky sme aj tento rok pripravili viacdennú akciu a to cyklotúru z PASSAU do BRATISLAVY, ktorá je veľmi populárna v cyklistickej komunite.
 1 2 >